Międzynarodowy
Development Centers
Języki

Zatrudnić poświęconą SAP Hybris Deweloper
w Polska

W sercu Europy Wschodniej

Dzięki czemu można łatwo zatrudnić programistę SAP Hybris w Polska

Znalezienie i utrzymywanie SAP Hybris programista może być sporym wyzwaniem dla niektórych firm. Nie dla nas jednak. Mamy ścisłe proces rekrutacji do właściwego ekranu Nasze SAP Hybris deweloperów w Polska. Oprócz naszych testach teoretycznych, talenty muszą pokazać praktyczne i praktyczne SAP Hybris doświadczenie w rozwoju.

Hybris to niemiecka firma, która sprzedaje Przedsiębiorstwo E-commerce i zarządzania treścią produktów oprogramowania. Jest to spółka zależna od SAP AG. SAP AG to niemiecka korporacja oprogramowanie, które sprawia, że oprogramowanie do zarządzania przedsiębiorstwem operacji biznesowych i relacji z klientami. Firma jest 3. największym oprogramowania i programowania firma na świecie. Niektórzy z klientów Hybris obejmowały General Electric, West Marine, 3M, Leviego i Nikon.

Zatrudnić poświęconą SAP Hybris Deweloper
Zaczęliśmy od prostego pomysłu

Wysoki popyt na programistów SAP Hybris

Fakty są jasne. Zapotrzebowanie na wysoko wykwalifikowanych talentów SAP Hybris rozwoju jest wyższy niż podaż. Stwarza to ogromne braki na rynku. Nasza misja jest prosta: Hunt, wynajem, utrzymanie najlepszych SAP Hybris programistów w Polska. Dzięki temu nasi klienci mogą zawsze pozostanie przed krzywej.
Zatrudnić poświęconą SAP Hybris Deweloper
W sercu Europy Wschodniej

W sercu Europy Wschodniej

SAP Partners

Dlaczego Europa Wschodnia? Rumunia i dlaczego? Cóż mieliśmy wiele opcji dostępnych dla nas. Ale zdecydowaliśmy się pójść z Rumunią, aby ustalić nasze pierwsze biuro. Uważamy, że Rumunia ma wiele zalet, takich jak talenty, szybki internet i ogólnej jakości życia i talentów, które są wykorzystywane do komunikowania się doskonale po angielsku.

Zatrudnić poświęconą SAP Hybris Deweloper
Chrońmy nasze talenty szczęśliwy

Chrońmy nasze talenty szczęśliwy

Wiele firm twierdzi, że dba o swoich pracowników. Tylko nieliczne faktycznie opiekę. Taka jest prawda. Nasza działalność koncentruje się wokół 100% znalezieniu i utrzymaniu talentów. Bez talentu, nie ma biznesu. Nie tylko mamy talenty, ale naszym celem jest, aby je zachować szczęśliwy.

Zatrudnić poświęconą SAP Hybris Deweloper

FAQ

Czy podczas rekrutacji deweloperów SAP Hybris z TE są jakieś koszty rekrutacji lub umowy z góry?

Tak. Wymagamy początkowego depozytu, który zostanie wykorzystany jako kredyt do pierwszej faktury po zatrudnieniu deweloperów SAP Hybris. Jeśli zdecydujesz się nie iść do przodu, twój depozyt zostanie całkowicie zwrócony.

Czy mogę zamienić zasób na inny?

Tak. Chociaż rygorystycznie sprawdzamy nasze zasoby, aby upewnić się, że spełniają one Twoje wymagania, rozumiemy, że nie każdy programista będzie idealnym rozwiązaniem dla każdej firmy.

Jakie metody płatności akceptujesz?

Współpracujemy przede wszystkim z ACH, kablami bankowymi i zazwyczaj pracujemy z EUR, CHF, USD i GBP. W przypadku mniejszych kwot akceptujemy wszystkie główne karty kredytowe.

Kto jest właścicielem praw do utworu stworzonego przez moich programistów SAP Hybris?

Ty, klient. Nasz zespół pracuje bezpośrednio dla Ciebie, a po opłaceniu wszystkich praw własności intelektualnej, praw, produktów i kodów wyprodukowanych przez TE Twoja własność.

Gdzie znajdują się twoi developerzy SAP Hybris?

Wszyscy nasi programiści SAP Hybris pracują w jednym z naszych zakładów w Europie Wschodniej. Ma to na celu zagwarantowanie własności intelektualnej, bezpieczeństwa, know-how zastrzeżonego kodu i aktywów naszych klientów. Posiadamy zaplecze w większości krajów Europy Wschodniej, w szczególności w Rumunii, na Ukrainie i na Bałkanach. Zapraszam do zaplanowania wizyty!

Dlaczego nie pozwalasz programistom SAP Hybris pracować z domu lub zdalnie?

TE jest znane ze ścisłego bezpieczeństwa. Praca zdalna i freelancing to świetny pomysł, ale nasi klienci, w szczególności firmy z listy Fortune 500 i rządy, są bardzo chętni do upewnienia się, że adres IP, nad którym pracują ich programiści SAP Hybris, jest bezpiecznie przechowywany.

Ile powinienem przeznaczyć na wynajem programisty SAP Hybris z Team Extension?

Nie konkurujemy cenowo, konkurujemy o jakość. Rynek jest bardzo poszukiwany przez deweloperów SAP Hybris, a nie ma zbyt wielu programistów SAP Hybris do obejrzenia. Prosta ekonomia, którą możesz powiedzieć. Oznacza to, że ceny na całym świecie są wysokie, niezależnie od lokalizacji. Zatrudniamy programistę bezpośrednio (w Twoim imieniu). Płacimy wszystkie podatki od zatrudnienia i składki na ubezpieczenie społeczne na rzecz państwa. Bezproblemowy dla ciebie. Żadna skomplikowana papierkowa robota i kłopoty administracyjne nie zostaną rozwiązane.

Kto będzie zarządzał moim deweloperem SAP Hybris?

Ty. Jest to duża zaleta dla Ciebie i naszych programistów SAP Hybris. Pracujesz bezpośrednio razem. Właśnie dlatego zazwyczaj pozwalamy naszym klientom bezpośrednio zarządzać programistami SAP Hybris. Znasz swoją aplikację SAP Hybris lepiej niż ktokolwiek inny. Na życzenie zapewniamy również zarządzanie projektami - w twoim imieniu - programistom SAP Hybris.

Czy moi programiści SAP Hybris mogą pracować w naszych biurach firmy?

Tak. Lokalne rozmieszczenie pracowników programistów SAP Hybris jest dostępne na żądanie. Wszyscy programiści TE będą mieli decydujący głos w przenoszeniu, ponieważ zadowoleni programiści są najwyższym priorytetem. Wszelkie korekty kosztów utrzymania i opłaty za przeniesienie są przekazywane do klienta. Ten układ działa najlepiej przez 3-6 miesięcy. Poszukując długoterminowej relokacji na miejscu, zaleca się, aby TE znał z wyprzedzeniem, abyśmy mogli zatrudnić konkretnych kandydatów SAP Hybris, którzy chcą przeprowadzić relokację.

Czy robisz QA? A co z CS?

Tak. Pomyśl o nas jako o przedłużeniu twojego zespołu. W przypadku QA wykonujemy darmowy test dymu QA w twojej aplikacji SAP Hybris. Zdecydowanie zalecamy, abyś przeznaczył na dedykowaną kontrolę jakości w swoim budżecie. Dla CS mamy również dostępne zasoby do wykonania CS twojej aplikacji SAP Hybris.

Z jakich narzędzi zazwyczaj korzysta Team Extension?

Team Extension używa Git, GitHub, Jira, Slack do komunikacji. Zaprosimy Cię również na nasz kanał Slack.

W naszej firmie używamy konkretnych narzędzi. VPN itp. Czy mój deweloper SAP Hybris może z nich korzystać?

Tak, możemy / będziemy używać VPN, i tak, możesz użyć dowolnych narzędzi, których obecnie używa Twoja firma, i przekazać je nam. Jeśli szkolenie jest wymagane, weź to pod uwagę, gdy robimy wprowadzanie na rynek twoich deweloperów SAP Hybris. Na koniec, jeśli licencje są wymagane, upewnij się, że nabyłeś licencje na oprogramowanie, o którym mowa, przeznaczone dla programisty.

Jak zacząć? Jak mogę wypożyczyć mój zasób SAP Hybris?

Dobre wieści! Po prostu przejdź do https://teamextension.pl/get-started/pl. Po prostu wypełnij formularz, a jeden z naszych ekspertów napisze do Ciebie w ciągu 24-48 godzin, aby skonfigurować konto.

Jestem utalentowanym programistą SAP Hybris, jestem zainteresowany pracą z TE. Gdzie mam się zgłosić?

Ciągle rekrutujemy utalentowanych twórców , po prostu idź do https://teamextension.careers aby dowiedzieć się o naszych otwartych pozycjach.

2008

Established

+60

Członkowie drużyny

+36

Countries

7

Urzędy

ISO 9001:2015

Certified
British Romanian Chamber of Commerce CzłonekBRCC Członek
SAP PartnersSAP Partner
Team Extension CCER CzłonekCCER Członek
Team Extension ANIS CzłonekANIS Członek
Team Extension ISO 9001:2015 Certified OrganizationISO 9001:2015
Gotowość do podjęcia firmy na nowy poziom?

Gotowość do podjęcia firmy na nowy poziom?

Zatrudnij najlepszych programistów, inżynierów, programistów, programistów, architektów i konsultantów SAP Hybris. Fortune 500 i start-up wybiera deweloperów SAP Hybris Team Extension dla swoich kluczowych projektów oprogramowania.
ZaczynaćJak to działa?