Międzynarodowy
Development Centers
Języki

Zatrudnić poświęconą AngularJS Deweloper
w Polska

W sercu Europy Wschodniej

Dzięki czemu można łatwo zatrudnić programistę AngularJS w Polska

Znalezienie i utrzymywanie AngularJS programista może być sporym wyzwaniem dla niektórych firm. Nie dla nas jednak. Mamy ścisłe proces rekrutacji do właściwego ekranu Nasze AngularJS deweloperów w Polska. Oprócz naszych testach teoretycznych, talenty muszą pokazać praktyczne i praktyczne AngularJS doświadczenie w rozwoju.

Angularjs jest kompletnym JavaScript oparte na open-source ramach front-end aplikacja internetowa utrzymywana głównie przez Google. Składniki JS uzupełniać Apache Cordova. Angularjs jest jednym z wielu coraz bardziej popularne ram JavaScript. Angularjs jest częścią frontend stosu znaczy, składający się z MongoDB, Express.js, angularjs i środowiska uruchomieniowego node.js.

Zatrudnić poświęconą AngularJS Deweloper
Zaczęliśmy od prostego pomysłu

Wysoki popyt na programistów AngularJS

Fakty są jasne. Zapotrzebowanie na wysoko wykwalifikowanych talentów AngularJS rozwoju jest wyższy niż podaż. Stwarza to ogromne braki na rynku. Nasza misja jest prosta: Hunt, wynajem, utrzymanie najlepszych AngularJS programistów w Polska. Dzięki temu nasi klienci mogą zawsze pozostanie przed krzywej.
Zatrudnić poświęconą AngularJS Deweloper
W sercu Europy Wschodniej

W sercu Europy Wschodniej

Dlaczego Europa Wschodnia? Rumunia i dlaczego? Cóż mieliśmy wiele opcji dostępnych dla nas. Ale zdecydowaliśmy się pójść z Rumunią, aby ustalić nasze pierwsze biuro. Uważamy, że Rumunia ma wiele zalet, takich jak talenty, szybki internet i ogólnej jakości życia i talentów, które są wykorzystywane do komunikowania się doskonale po angielsku.

Zatrudnić poświęconą AngularJS Deweloper
Chrońmy nasze talenty szczęśliwy

Chrońmy nasze talenty szczęśliwy

Wiele firm twierdzi, że dba o swoich pracowników. Tylko nieliczne faktycznie opiekę. Taka jest prawda. Nasza działalność koncentruje się wokół 100% znalezieniu i utrzymaniu talentów. Bez talentu, nie ma biznesu. Nie tylko mamy talenty, ale naszym celem jest, aby je zachować szczęśliwy.

Zatrudnić poświęconą AngularJS Deweloper

FAQ

Czy podczas rekrutacji deweloperów AngularJS z TE są jakieś koszty rekrutacji lub umowy z góry?

Tak. Wymagamy początkowego depozytu, który zostanie wykorzystany jako kredyt do pierwszej faktury po zatrudnieniu deweloperów AngularJS. Jeśli zdecydujesz się nie iść do przodu, twój depozyt zostanie całkowicie zwrócony.

Czy mogę zamienić zasób na inny?

Tak. Chociaż rygorystycznie sprawdzamy nasze zasoby, aby upewnić się, że spełniają one Twoje wymagania, rozumiemy, że nie każdy programista będzie idealnym rozwiązaniem dla każdej firmy.

Jakie metody płatności akceptujesz?

Współpracujemy przede wszystkim z ACH, kablami bankowymi i zazwyczaj pracujemy z EUR, CHF, USD i GBP. W przypadku mniejszych kwot akceptujemy wszystkie główne karty kredytowe.

Kto jest właścicielem praw do utworu stworzonego przez moich programistów AngularJS?

Ty, klient. Nasz zespół pracuje bezpośrednio dla Ciebie, a po opłaceniu wszystkich praw własności intelektualnej, praw, produktów i kodów wyprodukowanych przez TE Twoja własność.

Gdzie znajdują się twoi developerzy AngularJS?

Wszyscy nasi programiści AngularJS pracują w jednym z naszych zakładów w Europie Wschodniej. Ma to na celu zagwarantowanie własności intelektualnej, bezpieczeństwa, know-how zastrzeżonego kodu i aktywów naszych klientów. Posiadamy zaplecze w większości krajów Europy Wschodniej, w szczególności w Rumunii, na Ukrainie i na Bałkanach. Zapraszam do zaplanowania wizyty!

Dlaczego nie pozwalasz programistom AngularJS pracować z domu lub zdalnie?

TE jest znane ze ścisłego bezpieczeństwa. Praca zdalna i freelancing to świetny pomysł, ale nasi klienci, w szczególności firmy z listy Fortune 500 i rządy, są bardzo chętni do upewnienia się, że adres IP, nad którym pracują ich programiści AngularJS, jest bezpiecznie przechowywany.

Ile powinienem przeznaczyć na wynajem programisty AngularJS z Team Extension?

Nie konkurujemy cenowo, konkurujemy o jakość. Rynek jest bardzo poszukiwany przez deweloperów AngularJS, a nie ma zbyt wielu programistów AngularJS do obejrzenia. Prosta ekonomia, którą możesz powiedzieć. Oznacza to, że ceny na całym świecie są wysokie, niezależnie od lokalizacji. Zatrudniamy programistę bezpośrednio (w Twoim imieniu). Płacimy wszystkie podatki od zatrudnienia i składki na ubezpieczenie społeczne na rzecz państwa. Bezproblemowy dla ciebie. Żadna skomplikowana papierkowa robota i kłopoty administracyjne nie zostaną rozwiązane.

Kto będzie zarządzał moim deweloperem AngularJS?

Ty. Jest to duża zaleta dla Ciebie i naszych programistów AngularJS. Pracujesz bezpośrednio razem. Właśnie dlatego zazwyczaj pozwalamy naszym klientom bezpośrednio zarządzać programistami AngularJS. Znasz swoją aplikację AngularJS lepiej niż ktokolwiek inny. Na życzenie zapewniamy również zarządzanie projektami - w twoim imieniu - programistom AngularJS.

Czy moi programiści AngularJS mogą pracować w naszych biurach firmy?

Tak. Lokalne rozmieszczenie pracowników programistów AngularJS jest dostępne na żądanie. Wszyscy programiści TE będą mieli decydujący głos w przenoszeniu, ponieważ zadowoleni programiści są najwyższym priorytetem. Wszelkie korekty kosztów utrzymania i opłaty za przeniesienie są przekazywane do klienta. Ten układ działa najlepiej przez 3-6 miesięcy. Poszukując długoterminowej relokacji na miejscu, zaleca się, aby TE znał z wyprzedzeniem, abyśmy mogli zatrudnić konkretnych kandydatów AngularJS, którzy chcą przeprowadzić relokację.

Czy robisz QA? A co z CS?

Tak. Pomyśl o nas jako o przedłużeniu twojego zespołu. W przypadku QA wykonujemy darmowy test dymu QA w twojej aplikacji AngularJS. Zdecydowanie zalecamy, abyś przeznaczył na dedykowaną kontrolę jakości w swoim budżecie. Dla CS mamy również dostępne zasoby do wykonania CS twojej aplikacji AngularJS.

Z jakich narzędzi zazwyczaj korzysta Team Extension?

Team Extension używa Git, GitHub, Jira, Slack do komunikacji. Zaprosimy Cię również na nasz kanał Slack.

W naszej firmie używamy konkretnych narzędzi. VPN itp. Czy mój deweloper AngularJS może z nich korzystać?

Tak, możemy / będziemy używać VPN, i tak, możesz użyć dowolnych narzędzi, których obecnie używa Twoja firma, i przekazać je nam. Jeśli szkolenie jest wymagane, weź to pod uwagę, gdy robimy wprowadzanie na rynek twoich deweloperów AngularJS. Na koniec, jeśli licencje są wymagane, upewnij się, że nabyłeś licencje na oprogramowanie, o którym mowa, przeznaczone dla programisty.

Jak zacząć? Jak mogę wypożyczyć mój zasób AngularJS?

Dobre wieści! Po prostu przejdź do https://teamextension.pl/get-started/pl. Po prostu wypełnij formularz, a jeden z naszych ekspertów napisze do Ciebie w ciągu 24-48 godzin, aby skonfigurować konto.

Jestem zainteresowany, aby przeczytać więcej na ten temat AngularJS!

Aktywnie piszemy o rozwoju umiejętności i nowościach AngularJS. Po prostu przejdź do naszego bloga pod adresem https://teamextension.blog/?s=angularjs

Jestem utalentowanym programistą AngularJS, jestem zainteresowany pracą z TE. Gdzie mam się zgłosić?

Ciągle rekrutujemy utalentowanych twórców , po prostu idź do https://teamextension.careers aby dowiedzieć się o naszych otwartych pozycjach.

2008

Established

+60

Członkowie drużyny

+36

Countries

7

Urzędy

ISO 9001:2015

Certified
SAP PartnersSAP Partner
Team Extension CCER CzłonekCCER Członek
Team Extension ANIS CzłonekANIS Członek
Team Extension ISO 27001:2018 Certified OrganizationISO/CEI 27001:2018
Team Extension ISO 9001:2015 Certified OrganizationISO 9001:2015
Gotowość do podjęcia firmy na nowy poziom?

Gotowość do podjęcia firmy na nowy poziom?

Zatrudnij najlepszych programistów, inżynierów, programistów, programistów, architektów i konsultantów AngularJS. Fortune 500 i start-up wybiera deweloperów AngularJS Team Extension dla swoich kluczowych projektów oprogramowania.
ZaczynaćJak to działa?