Międzynarodowy
Development Centers
Języki
Deweloperzy na żądanie

Deweloperzy na żądanie

Dlaczego firmy Nearshore?

Dlaczego firmy Nearshore?

Model nearshore jest opisane jako dowolny lokalizacji outsourcingu "w pobliżu" do swojego rynku pierwotnym (czyli krajów Europy Wschodniej do krajów Europy Zachodniej). Zespół Przedłużenie trwa ten model i rozszerza się na niego przez dodanie . Amerykański sposób prowadzenia działalności gospodarczej i szwajcarskiego zarządzania ich talentów poprzez zapewnienie stałego nadzoru nad ich zasobami model ten promuje następujące korzyści dla naszych klientów:

  • Bliskość i czas Strefa
  • Powinowactwo kulturowe i łatwości prowadzenia działalności gospodarczej
  • Oszczędności kosztów
  • Zarządzanie Oczekiwania
  • Łatwość w dostosowaniu dotyczące projektów
  • Dostęp do rzadkich, cennych i specjalistycznej talent
  • Ochrony nad klientem IP
  • Klienci mogą skupić się na swojej podstawowej działalności

Korzyści te reprezentują najbardziej elementarna forma propozycji wartości dla przybrzeżnym ofiary, ponieważ są one pozornie dostępne dla każdej firmy, która ustanawia w miejscu przybrzeżnym, a doświadczony globalny sourcing Professional można łatwo uzasadnić.

Dlaczego Tłumacze pieszo od bycia niezależnym?

Dlaczego Tłumacze pieszo od bycia niezależnym?

W Freelancing skrócie została wyświetlona jako wyzwalającą sposób zarabiania na życie, gdzie freelancer ma całkowitą kontrolę nad swoim czasie. Podczas tego typu środowiska pracy jest bardzo chwalony chodzi z wieloma wadami. Wielu freelancerów może iść kilka dni bez żadnych twarzą w twarz interakcji z nikim. Ten rodzaj kompletnej samotności nie działa, życie bez kolegów może być samotny i nieciekawe. Nawet małe rzeczy, jak brak small talk, można zostawić freelancer samotny. W dodatek do czujesz się samotna i nie jest częścią zespołu freelancer jest zawsze martwiąc się o jego / jej następnego projektu w celu utrzymania ich sytuację finansową na powierzchni. Powody takie jak te jazdy freelancerów dołączyć z powrotem w świecie korporacji, gdzie mogą zacząć czuć częścią zespołu ponownie i uzyskać bezpieczeństwo finansowe. My z Team Extension® potrzebują nasze zasoby, aby znaleźć szczęście i kolei sukcesu zawodowego.

Wstępnie wybrany talenty

Wstępnie wybrany talenty

Zatrudniamy utalentowanych anglojęzycznych architektów, programistów, inżynierów, testerów i projektantów, którzy są ekspertami w kwestii nowych i nadchodzących technologii internetowych i mobilnych, ze szczerego możliwość zamontowania w każdej kulturze korporacyjnej o dowolnej wielkości. Nasz talent jest dedykowany, wierny, oszczędny i wyniki napędzane. Wszyscy nasi deweloperzy mają tytuł licencjata w dziedzinie informatyki, jak również certyfikaty w każdym z pól. Nasi programiści są zobowiązani do ukończenia w toku kształcenia w ramach swoich specjalności pozostać na bieżąco z najnowszymi trendami i technologiami.

Zespół Longevity

Zespół Longevity

Nasza firma śledzić Team Extension® Model (TEM), co zapewnia naszym programistom niezależnie od rangi stać się istotną częścią projektu klienta. Po talent została obsadzona w zespole projektu są całkowicie poświęcone projekt. gwarantujemy, że nasz talent jest dedykowany, a nie tylko wielokrotne jednym projekcie. nasz model oferuje elastyczność naszych zasobów do pracy na naszej stronie klientów, In-house z jednym z naszych dwóch lokalizacjach w Bukareszcie lub zdalnie za pośrednictwem naszego portalu.

nie wierzę w obsadzanie nasze zasoby na wielu projektów, które utrudnia jakość produkcji dewelopera, a także naszą współpracę z naszymi klientami. My z Team Extension® wierzę w budowaniu i podtrzymywaniu nasze relacje i ciągłego dostarczania jakości.

Konkurencyjne ceny

Konkurencyjne ceny

Model Nasz (TEM), pozwala naszym klientom cieszyć się luksusem zatrudniania weryfikowane deweloperom na żądanie i związanych z nimi korzyści, które pochodzą z nim, a także dodatkową korzyść drużyny Rozszerzenia niskich cenach Matki. klienci gwarantowane są zablokowane w cenie, która chroni naszych klientów z systemem nad budżetem. Oprócz naszych konkurencyjnych cenach nasz model TEM pozwala także nasz klient skalować w górę lub w dół swoich operacji z krótszym okresem wypowiedzenia bez wpływu na ich dolnej linii.

2008

Established

+60

Członkowie drużyny

+36

Countries

7

Urzędy

ISO 9001:2015

Certified
British Romanian Chamber of Commerce CzłonekBRCC Członek
SAP PartnersSAP Partner
Team Extension CCER CzłonekCCER Członek
Team Extension ANIS CzłonekANIS Członek
Team Extension ISO 9001:2015 Certified OrganizationISO 9001:2015
Gotowość do podjęcia firmy na nowy poziom?

Gotowość do podjęcia firmy na nowy poziom?

Zatrudnij najlepszych programistów, inżynierów, programistów, programistów i konsultantów w Polska.
Fortune 500 i start-up wybiera deweloperów Team Extension do swoich krytycznych projektów oprogramowania.

Zatrudnij dedykowany deweloperom w PolskaJak to działa?